Вхід|Реєстрація

Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У вбитих на Грушевського стріляли зверху – експертиза МВС

2014-02-03 19:00:00

Слідство починає отримувати результати перших експертиз вбивства Сергія Нігояна, Михайла Жизневського та Романа Сеника.

Про це сказано в офіційному повідомленні МВС.

З перших результатів вбачається, що «постріли здійснені з близької відстані – 2-3 метри, на це вказують сліди пороху, присутні на одязі загиблих. Крім того з попередніх висновків зрозуміло, що постріли зроблені зверху під доволі великим кутом. Однак для того, щоб провести детальне дослідження, потрібно знати точне місце, де потерпілі отримали поранення», - сказано в повідомленні.

Сеника, Нігояна та Жизнєвського вбили із мисливської зброї – міліція

2014-01-31 17:30:00

Зброя та набої, які використовували для скоєння убивств Романа Сеника, Сергія Нігояна та Михайла Жизнєвського були мисливськими.

Такі висновки судових криміналістичних експертиз оприлюднив перший заступник начальника головного слідчого управління МВС України Віталій Сакал на прес-конференції сьогодні.

Віталій Сакал розповів, що наразі відкриті кримінальні провадження за фактами смертей трьох громадян: Романа Сеника, Сергія Нігояна та Михайла Жизнєвського.

Одну з вулиць у рідному селі Романа Сеника назвуть в його честь

2014-01-26 18:30:00

Люди в Яворові та Новояворівську, під час зібрання на Майданах, помолилися за упокій загиблого через сутички на вул. Грушевського Романа Сеника.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

У Новояворівську на Майдані відбулося віче-реквієм. Громада молилася за свого краянина Романа Сеника, люди запалювали свічки.

У Яворові панахиду відправили священики трьох конфесій. Відбулося віче, на якому виступили представники влади і громадськості, зокрема депутат Яворівської районної ради від ВО «Свобода» Ігор Олексів.

На похорон активіста Романа Сеника організують доїзд

2014-01-26 15:45:00

Львівська обласна рада організовує виїзд громадськості зі Львова на похорон загиблого від отриманих на вул. Грушевського поранень Романа Сеника.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

«Тих, хто бажає взяти участь в похороні, просимо зголошуватися на гарячу телефонну лінію Львівської обласної ради: 0-800-501-727 (цілодобово) або у відділ звернень громадян (вул. В. Винниченка, 16, тел. 068-791-48-54. Запис проводитиметься до 9:00 27 січня.  Виїзд від Львівської обласної ради (вул. Винниченка, 18) 27 січня о 10:30», – йдеться у повідомленні.

«Свобода»: У лікарні помер Роман Сеник, поранений на Грушевського

2014-01-25 11:15:00

У київській лікарні помер Роман Сеник, якого було важно поранено 22 січня на Грушевського.

Про це повідомила голова Львівської обласної організації ВО «Свобода», народний депутат України Ірина Сех, Інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

«Кілька діб лікарі боролися за його життя, але рани були занадто важкими. У нього було важке поранення в легені, переніс кілька операцій, довелося ампутувати руку», – зазначила народний депутат.